Plener rysunkowo-malarski !

Product Information

Czy nie nudzą Was martwe natury i praca z modelem? Oczywiście opanowanie rysunku i malarstwa w zakresie tych tematów, to podstawa warsztatu każdego mistrza, jednak nie samymi garnkami i ludzkim ciałem zajmuje się sztuka. W związku z powyższym pragniemy zaoferować Wam oderwanie się od miejskiej rzeczywistości i przeniesienie działań twórczych na łono natury.

Niniejszym ogłaszamy, iż organizujemy

PLENER!!

Docelowym miejscem ponownie jest Dłużew, znany z pięknych okolic i zabytkowego dworku, który od lat należy do warszawskiej ASP.
Poniżej możecie zapoznać się z dwoma wariantami wyjazdu.

Termin I: 13.03.2015r. – 15.03.2015r.

PIĄTEK

Zbiórka w holu dworku o godzinie 18.00 (lub 19.00), następnie po ulokowaniu wszystkich uczestników w pokojach, zejdziemy na kolację, po której omówimy temat pleneru i wszyscy będą mieli okazję zapoznać się z innymi uczestnikami.

SOBOTA

Rytm dnia ustalają posiłki. Od śniadania do obiadu, a także po obiedzie aż do kolacji możecie do woli rozkoszować się dłużewskimi plenerami lub w zaciszu tamtejszej pracowni tworzyć dzieła będące wynikiem Waszych wrażeń i odczuć względem miejsca. Po kolacji planowane jest omówienie prac,a także mała integracyjna impreza.

NIEDZIELA

Tu podobnie, jak w sobotę, cały dzień możecie poświęcić na pracę twórczą. Wyjazd planowany jest na porę wieczorową- po kolacji.

Przewidywany koszt wyjazdu, to 500zł. W ceną wliczone są wszystkie materiały rysunkowo-malarskie, zakwaterowanie, a także posiłki.

Termin II: 14.03.2015r. – 15.03.2015r.

SOBOTA

Zbiórka w holu dworku o godzinie 10.00, następnie po zakwaterowaniu uczestników małe śniadanie dla pokrzepienia ciała i duszy przed całym dniem pracy twórczej. Podobnie, jak w przypadku pierwszej opcji, system pracy wyznaczają posiłki, na omówieniu prac spotykamy się po kolacji, a później na małej integracyjnej imprezie.

NIEDZIELA

Tu podobnie, jak w sobotę, cały dzień możecie poświęcić na pracę twórczą. Wyjazd planowany jest na porę wieczorową- po kolacji.

Przewidywany koszt wyjazdu, 450zł. W cenę wliczone są wszystkie materiały rysunkowo-malarskie, zakwaterowanie, a także posiłki.

Dodatkowym udogodnieniem dla Was będzie zapewne fakt, iż na plener możecie zabrać osobę towarzyszącą. Koszt pobytu osoby towarzyszącej to 350zł (w przypadku I terminu)
lub 270zł (w przypadku II terminu).

Właściciele przyjaznych czworonogów mogą zabrać pupila ze sobą, niech i on ma okazję odetchnąć od miejskiego zgiełku 😉

Liczba miejsc jest niestety ograniczona, a zapisy zbieramy do 15.01.2015r. Zachęcamy do wzięcia udziału w plenerze i zapisów!!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress